MAPS.ME Lite

8.6.3-Google

4.8

5

Dünyadaki herhangi bir yerin haritası, internet bağlantısına gerek yok

505.3k

Bu uygulamayı oyla

MAPS.ME Lite, internet bağlantısına gerek duymadan Android cihazınızdan dünyadaki herhangi bir yerin haritasını görmenize izin veren bir uygulamadır.

Unutmayın, internet bağlantısı olmadan MAPS.ME Lite uygulamasındaki haritalara erişmek için ilk olarak onları indirmeniz gerekir. Tek yapmanız gereken şey bir Wi-Fi ağ bağlantısı bulmak (çok geniş dosyalardır) ve cihaza kaydetmek istediğiniz ülkelerin haritalarını seçmek. Böylece, internet bağlantısı olmadan haritalara kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

MAPS.ME Lite'ın bu versiyonuyla detaylı olarak herhangi bir ülkenin haritalarını indirebilir ve GPS cihazınızla kendi konumunuzu belirleyebilirsiniz. Bu versiyonuyla yapamayacağınız şeyler arasında ise lokasyon aramak ve yer imleri paylaşmak yer alır.

MAPS.ME Lite seyahat etmeyi seven herhangi biri için faydalı bir harita uygulamasıdır. Bağlantı olmadan kullanılabileceği için, herhangi bir veri kullanmanıza gerek yoktur, üstelik interneti kullanmamak aynı zamanda daha az batarya tüketeceğiniz anlamına gelir.
Gereksinimler

Android 2.1 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X